
Дитячий двоколісний магнієвий велосипед XP-111-14 Smart, колеса 14 дюймів, передній кошик, для дівчинки, рожевий
4 590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XP-111-14 pink
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 7.8 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Захист ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴

