
Дитячий електромобіль трактор із причепом TH-67112 на пульті керування, 2 мотори 45W, зелений
6 952 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TH-67112
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🚜🌾 Дитячий електротрактор з причепом — море пригод для маленького фермера!
Яскравий та реалістичний мінітрактор подарує дитині захопливу гру та відчуття справжньої техніки 👨🌾
Малюк зможе перевозити іграшки, кубики чи свій «врожай» у великому причепі та вигадувати власні фермерські історії 🌽
⚙️ Технічні характеристики:
🔹 Двигуни — 2 × 45W
🔹 Акумулятор — 12V / 7Ah
🔹 Максимальне навантаження — до 30 кг
🚜 Переваги моделі:
✔ Місткий причеп для перевезення «вантажів»
✔ Зручне сидіння зі спинкою
✔ Комфортне кермо та легке управління
✔ Міцні колеса для стабільного руху
✔ Яскравий дизайн у стилі справжнього трактора
📏 Розміри:
📐 Без причепа — 83 × 52 × 53 см
📐 З причепом — 144 × 52 × 53 см
🌟 Такий трактор стане чудовим подарунком для активної дитини та подарує багато веселих ігор на свіжому повітрі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 144 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 53 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 952 ₴


