
Батут спортивний дитячий прямокутний MS 0589 із сіткою, навантаження до 100 кг, синій
10 598 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 0589
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Прямокутна |
| Довжина | 244 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 598 ₴








